Жителі Білозір’я зможуть проголосувати за проекти громадського бюджету через банківську систему

Як інформують у Черкаській облраді, з метою залучення мешканців населених пунктів до вирішення місцевих проблем широкої практики набуло обговорення і проведення голосування в рамках Громадського бюджету.
Жителі Білозір’я зможуть проголосувати за проекти громадського бюджету через банківську систему

Віднині на допомогу людям прийшов ПриватБанк, який запровадив послугу BankID. Серед інших регіонів країни і жителі Черкаської області отримали можливість користуватись сервісом «Громадський бюджет» і вже 1 вересня мешканці Білозірської ОТГ вперше голосуватимуть за проекти громадського бюджету своєї громади за допомогою цього сервісу.

Щоб віддати свій голос через термінал, потрібно авторизуватися за фінансовим номером телефону або за допомогою банківської картки, у меню – «Голосування за проекти міст» обрати потрібний проект та проголосувати.

Процес максимально простий – голосування відбувається швидко, у кілька кліків. Допоможе зручна відеоінструкція голосування через термінал.

Бажаючі можуть також подавати свої проекти або голосувати за вже наявні на сайті (скористайтеся зсилкою). Окрім того, банк впроваджує можливість голосувати за проекти громадського бюджету через термінали самообслуговування ПриватБанку в населеному пункті, де триває голосування.

«Наразі до сервісу підключено понад 70 міст та об’єднаних територіальних громад із різних куточків України», інформує Наталія Макаренко, PR-менеджер ПриватБанку Черкаського та Вінницького регіонів.

Жителі Черкащини можуть пропонувати свої проекти місцевого розвитку та впливати на розподіл визначеної частки коштів місцевого бюджету шляхом голосування.
16.08.2019 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter