Черкаси попрощалися з полеглим захисником України Артемом Гензерським

Черкаси попрощалися з полеглим захисником України Артемом Гензерським Як повідомив на фб міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, в Черкасах попрощалися із захисником, який загинув за Україну. У останню путь провели старшого солдата Артема Гензерського. Воїну було 29 років…

Артем Олександрович народився у Черкасах. Закінчив школу №18. Потім навчався у Черкаському Державному бізнес-коледжі та у Черкаському інституті банківської справи та здобув освітній ступінь бакалавра за спеціальністю “Фінанси і кредит”.

Після навчання проходив військову службу за контрактом у Збройних Силах України на посаді бухгалтера I-ї категорії. Потому проходив службу у Черкаському зональному відділі військової служби правопорядку, під час проходження служби брав участь в АТО на території Донецької та Луганської областей.

Коли почалося повномасштабне вторгнення, був призваний по мобілізації. Проходив військову службу на посаді навідника кулеметного взводу військової частини. Відважний воїн загинув на Донеччині під час виконання бойового завдання внаслідок ворожого обстрілу з «Града».
30.04.2024 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter