Ну, тупі...

Ну, тупі...

У президентському указі про звільнення Скічка з посади голови Черкаської ОДА, а також в рішенні, яке має ухвалити парламентська фракція СН відносно поки що заступника фракції СН у ВРУ Тищенка, мають бути три формулювання: «за низький рівень IQ, за демонстративне нехтування законодавства, за життєву незрілість».

20.04.2021 13:50
Політика 

Період турбулентності

Період турбулентності

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко входить у період турбулентності. Попри сподівання черкаських «Слуг народу» на те, що Олександр Олександрович– постать майже недоторкана, зі значним кредитом довіри в боку Президента та Прем’єра, події останніх двох тижнів доводять протилежне.

13.04.2021 16:20
Політика 

Тут був Вася...Тобто, географічний центр України

Тут був Вася...Тобто, географічний центр України

До 30-річчя Незалежності України буде зведено комплекс «Географічний центр – серце України» із встановленням найбільшого Державного Прапора. Такою гарячою новиною потішили черкащан в обласній раді.

09.04.2021 16:15
Політика 

# БАльшие стрАители

# БАльшие стрАители

Народная уманская мудрость: если ум юноши – аки целина непаханая, если помыслы его чисты и душа светлая, неиспорченная – отдай его на курс «молодого бойца» к «старшине» Антону Яценко…

29.03.2021 16:00
Політика 

Немирівська "династія"

Немирівська "династія"

Чи не кожен регіон України може похвалитися мерами, що відомі далеко за межами своїх міст. Це і покійний Кернес – у Харкові. Або живий та здоровий Труханов – в Одесі. То і «вічний» Садовий – у Львові чи «позичивший у Сірка очі» Бондаренко – в Черкасах.

24.03.2021 18:10
Політика 

Супертушкан В. - слуга народу

Супертушкан В. - слуга народу

Черкащани знають чимало діячів, які тримаються на плаву при будь-якій владі завдяки гнучкості - хребта й моральних принципів. Одним з найяскравіших представників цієї чудової когорти є чинний радник голови Черкаської ОДА на громадських засадах Валерій Вишиваний.

22.03.2021 17:35
Політика 

Спасибо, Горби!

Спасибо, Горби!

Сегодня Михаилу Сергеевичу Горбачеву – 90 лет. Писать о Горбачёве трудно. В силу объективных причин. Слишком уж много о нем снято, сказано, написано. Сегодня Михаил Сергеевич живет на даче. Передвигается в инвалидной коляске. Хохмит. Чудит по-стариковски. При бросающейся в глаза телесной немощи сохранил ясный ум. Осознает, что десятки миллионов людей проклинают его за развал СССР.

02.03.2021 18:15
Політика 

Як у Черкасах ОПЗЖ - штепсельнуло, а Тренкін - тарапунькнув

Як у Черкасах ОПЗЖ - штепсельнуло, а Тренкін - тарапунькнув

У Черкасах передвесіння: тане сніг, казяться коти…Передвесіннє загострення сьогодні - і в Черкаській міськраді. Все, як завжди: війна Червоної та Білої троянд, католиків з гугенотами, мальчішів-кібальчішів з мальчішами-плохішами…

25.02.2021 16:05
Політика 

Синекури для гнучких мудрагелів

Синекури для гнучких мудрагелів

Майже синхронно, з різницею у кілька днів, потужно інтелектуально підсилилися як голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, так і мер Черкас Анатолій Бондаренко. На початку тижня стало відомо, що радником керівника області став Валерій Вишиваний. Учора ж з’явилася інформація про те, що радником Бондаренка призначено Леоніда Даценка.

24.02.2021 17:05
Політика 

Неповторний

Неповторний

На 68-му році життя помер Анатолій Даниленко. Він точно - найнезабутніший з усіх, хто керував Черкаською областю, починаючи з 1992 року. Один рік і три місяці, які Анатолій Степанович провів тут – були найяскравішими в його персональній долі.

08.02.2021 17:55
Політика