"Каналізація" гніву

"Каналізація" гніву

Сама неоковирність Замирайла ідеально каналізує на себе негативну енергію місцевої політспільноти. У нього яскрава, як тепер кажуть - негативна привабність. Подивишся на такого, послухаєш, що верзе на плівках СБУ - і чітко так собі розумієш, яким би був "русскій мір" в Черкасах і Дахнівці...

09.08.2022 16:15
Політика 

Армагедон днями

Армагедон днями

У компанії високоповажних російських ідіотів, що в останні 5-ть з половиною місяців шокують планету Земля, запалала нова зірка. У дно, на якому впевнено царювали міністр закордонних справ лавров («ми на Україну не нападали») та заступник секретаря російського радбезу медвєдєв («вся Грузія має бути захоплена росією»), постукав начальник військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту зс рф генерал майор валерій васильєв.

08.08.2022 16:40
Політика 

Випадок з депутатом Z

Випадок з депутатом Z

На фоні крутого піке, в яке увійшла наша Земля за останні тижні, - випадок в місті Ч з депутатом Z – дрібничка дрібненька. Кітай замахується ракетами на США через Тайвань. Конфлікт у Косово може знов підпалити Балкани. У москві нетверезий медвєдєв погрожує окупацією Грузії та проблемами Казахстану. А тверезий шойгу просторікує про відновлення СРСР вже найближчим часом.

03.08.2022 17:15
Політика 

Полювання за "лайками"

Полювання за "лайками"

У лютому 1945 року органами МГБ було заарештовано капітана радянської армії Олександра Солженіцина. Майбутнього лауреата Нобелівської премії. Письменника, що своїм «Архіпелагом ГУЛАГ» вбив найдовший цвях у труну сталінського СРСР.

27.07.2022 14:55
Політика 

Наростив м'язи

Наростив м'язи

З учорашнього вечора серед експертних кіл та політтусовки немає більш обговорюваної теми, ніж позбавлення громадянства України кількох осіб, серед яких найрезонанснішими ігурами є Ігор Коломойський та Геннадій Корбан.

22.07.2022 16:45
Політика 

Водимо віслюка за морквиною

Водимо віслюка за морквиною

Зізнаюсь, що мене дратували систематичні повідомлення у вітчизняному інформаційному просторі щодо запланованого наступу на Херсон та й на весь південь України загалом. Ось-ось почнеться. Ми в 10 кілометрах від околиць Херсона. Ми вже майже на околицях...

20.07.2022 15:20
Політика 

Про усунення та відсторонення

Про усунення та відсторонення

Володимир Зеленський заявив у відеозверненні, що на тимчасово окупованих територіях чимало працівників як СБУ, так і прокуратури пішли на співпрацю з росіянами. І чому їхня кількість така значна - питання саме до Венедіктової та Баканова.

18.07.2022 16:05
Політика 

Новий світовий порядок

Новий світовий порядок

У 2022-му році російський лідер впевнено увірвався до переліку історичних діячів, яких ненавидять в усьому світі. Проте є очевидна відмінність між ненавистю до путіна й аналогічним ставленням до інших кровопивць.

11.07.2022 16:50
Політика 

Стій, куди пішов за межі свого населеного пункту?

Стій, куди пішов за межі свого населеного пункту?

Нарешті! Понад 4 місяці більш-менш адекватного реагування на події в країні в умовах війни - скінчилися. Тілько от Генштаб ЗСУ повідомив, що відтепер в Україні військвозобов'язані (чоловіки від повноліття до 60-ти років) не можуть покидати межі свого населеного пункту без дозволу.

05.07.2022 15:50
Політика 

4 місяці...

4 місяці...

Про що дуже жалкував у дитинстві? Банально по-хлоп’ячому: що живу в мирний та нецікавий час. Без стрілянини, ходіння в атаку у повний зріст. Без подвигів та геройської смерті на руках у бойових товаришів…

24.06.2022 17:35
Політика