У зоні ООС - три провокативні постріли, втрат немає

За інформацією штабу Операції об'єднаних сил, на ранок 5 серпня ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою. На ділянках відповідальності переважної більшості підрозділів порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

05.08.2020 08:25
Новини » Коментар  

У зоні ООС після початку перемир'я обстрілів не зафіксовано, - штаб

Як інформують у штабі Операції об'єднаних сил, з моменту оголошення про повний і всеосяжний режим припинення вогню жоден військовослужбовець зі складу Об'єднаних сил не загинув і ніхто не отримав поранень внаслідок ворожих обстрілів.

31.07.2020 08:25
Новини » Коментар  

Цебрій: В ізраїльській пресі з'явилися оголошення про придбання "пропуску в Україну" на Рош-га-Шана

Як інформує на ФБ мер Умані Олександр Цебрій, на адресу виконавчого комітету Уманської міської ради надійшов лист, в якому повідомляється, що у зв'язку із забороною в'їзду паломників на територію міста Умань для святкування Рош-га-Шана, в ізраїльській пресі з'явилися оголошення, що можна отримати "вид на жительство за 500 дол. или разрешения на въезд на 3 месяца за 330 дол."

29.07.2020 16:05
Новини » Коментар  

За минулу добу обстрілів в зоні ООС не зафіксовано

Як інформують у штабі Операції об'єднаних сил, ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил на 7 годину ранку залишається повністю контрольованою, за поточну добу обстрілів у районі операції об'єднаних сил не зафіксовано.

29.07.2020 08:20
Новини » Коментар