У Черкасах поліція затримала нетверезого чоловіка, який намагався вдертися до будинку жінки

У Черкасах поліція затримала нетверезого чоловіка, який намагався вдертися до будинку жінки Учора, близько 23-ї години, на провулку Софії Ковалевської чоловік намагався вдертися до будинку вибиваючи вікна. Жінка, яка знаходилась всередині не зволікала – одразу викликала 102. Про це на ФБ повідомляє патрульна поліція Черкас.

Екіпаж патрульної поліції за декілька хвилин прибув на місце виклику. Вгамувавши чоловіка, що відчайдушно намагався потрапити до будинку, інспектори під час спілкування із заявницею дізналися додаткові обставини події. Після декількох чарок горілчаних напоїв вищевказаний чоловік почав бити свою жінку, яка в наслідок цього вигнала його з дому.

Під час спілкування заявниці та патрульних чоловік почав поводитися неадекватно, та не зауваження патрульних не реагував. Після неодноразових попереджень до громадянина було застосовано фізичну силу та кайданки. На нього було складено протокол затримання та протокол за ст. 185 КУпАП (злісна непокора поліцейському).

Через короткий час чоловік усвідомив, що поводився неправильно, та подякував патрульним за проявлену толерантність та рішучі дії щодо ситуації.
Управління патрульної поліції у місті Черкаси нагадує громадянам про необхідність виклику “102”, якщо ви стали жертвою сімейного насильства.
15.09.2016 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
22:05 16.09.2016 Filip_PIPISKO:
У Черкасах "поліція" возит бухарей/нарков в ВП на Пастеровскую, а потом... отпускает, куда хош туда и п3.14здуй. "Іди Сашко вдоль чорного забора" (с) Поліцай