В Уманському районі зафіксовано факт браконьєрства під час спуску води зі ставку

Як інформує начальник обласного управління державного екологічного контролю Олександр Позняков, 27 березня, повертаючись із перевірки Уманського лісового господарства, спеціалістами Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Держекоінспекції Центрального округу виявлено спуск ставка та вилов риби неводом одним із рибогосподарських підприємств в с. Оксанено Уманського району Черкаської області.

28.03.2020 11:20
Новини » Екологія 

У Золотоніському районі висаджено 60 гектарів нових лісів

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, в Золотоніському лісгоспі завершили садіння лісу. Цьогоріч перші ділянки почали заліснювати досить рано – ще серед лютого. Станом на сьогодні всі роботи зі створення лісових культур виконано.

24.03.2020 14:15
Новини » Екологія 

У лісах Черкащини завершено підрахунок парнокопитних та хутрових тварин

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, протягом січня-лютого у лісах Черкащини тривав облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин, який є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь. Такий щорічний облік здійснюється з метою об’єктивного контролю за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області. Здійснювалася таксація за участю працівників державних лісових господарств та Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

23.03.2020 13:55
Новини » Екологія 

На Черкащині розпочато операцію "Первоцвіт"

Як інформує начальник управління державного екологічного нагляду у Черкаській області Олександр Позняков, з метою охорони ранньоквітучих рослин в Черкаській та Полтавській областях розпочато операцію “Первоцвіт”.

22.03.2020 09:50
Новини » Екологія 

На території Липівського орнітологічного заказника сталася пожежа. Площа загорання - 4,5 га

Як інформує начальник управління державного екологічного нагляду у Черкаській області Олександр Позняков, 20 березня працівниками Держекоінспекції Центрального округу зафіксована пожежа на території природно-заповідного фонду Черкаської області. Ймовірно невідомими особами вчинено підпал. Згоріла частина лісових насаджень, а потім вогонь перекинувся на очерет в плавнях та на островах в межах Липівського орнітологічного заказника.

20.03.2020 17:45
Новини » Екологія 

На території Сулинського заказника затримали чергового браконьєра

За інформацією патрульної поліції Черкаської області, під час чергового рейду поліцейські роти з обслуговування водних об’єктів, спільно з працівниками Державної екологічної інспекції, на території ландшафтного заказника ”Сулинський” помітили гумовий човен та особу, яка займалася незаконним виловом риби з допомогою мисинових сіток.

20.03.2020 12:30
Новини » Екологія 

Суд скасував розпорядження Черкаської РДА про виділення в приватну власність ділянки водного фонду на Вільшанці біля Будища

Суд скасував розпорядження Черкаської РДА про видиління в приватну власність ділянки водного фонду на Вільшанці біля Будища

19.03.2020 19:40
Новини » Екологія 

З початку року на Черкащині висадили 650 гектарів нових лісів

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, теплий температурний режим та відсутність снігового покриву посприяли ранньому старту лісокультурної кампанії на Черкащині, яка цьогоріч розпочалася ще у лютому.

19.03.2020 14:50
Новини » Екологія