У Золотоніському районі на Сулі затримано браконьєра з незаконним уловом на понад 535 тис. грн.

У Золотоніському районі на Сулі затримано браконьєра з незаконним уловом на понад 535 тис. грн.За інформацією патрульної поліції Черкаської області, водний патруль виявив чоловіка, який здійснював незаконний вилов риби.

Учора, близько 14-ї години, патрулюючи прибережну зону річки Сула, в адміністративних межах села Кліщинці, інспектори роти з обслуговування водних об'єктів помітили чоловіка в гумовому човні, що наближався до берега.

Поліцейські здійснили візуальний огляд човна та виявили в ньому заборонені знаряддя лову й свіжовиловлену рибу видів: лящ — 55 шт., карась — 42 шт., сазан — 1 шт. Сума збитків завдана державі становить понад 535 тисяч гривень.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу та інспектора Державної екологічної інспекції. Незаконно виловлену рибу, заборонені знаряддя лову, гумовий човен та весло слідчі вилучили.

Друзі, нагадуємо, що встановлені наступні терміни нерестової заборони на вилов водних біоресурсів:

на Кременчуцькому водосховищі з 8 квітня по 16 червня 2024 року;

- у всіх інших річках (їхніх частинах) та їхніх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) з 01 квітня по 20 травня 2024 року;

- на всіх інших водних об’єктах в районі діяльності Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Черкаській області строки заборони передбачені Правилами любительського і спортивного рибальства та Правилами промислового рибальства у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах (їхніх частинах).
30.04.2024 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter