Тимофій Тронц: По ковідному пакету з НСЗУ Першої лікарнею не отримано жодної копійки. Лікування хворих здійснюється за рахунок громади

Як інформують у міськраді Черкас, керівник Першої Черкаської міської лікарні Тимофій Тронц прокоментував заходи, які реалізовує Черкаська міська влада у боротьбі з COVID-19.

«Госпіталь в Першій Черкаській міській лікарні працює з 25.09.2020.р. Ще не отримано жодної копійки з НСЗУ по ковідному пакету. Робота забезпечена виключно за рахунок громади та відповідального ставлення до ситуації місцевої влади та міського голови.

Закиди про восьмимісячну бездіяльність влади в підготовці медзакладів до боротьби з епідемією безпідставні та мають деструктивний вплив на формування думки серед населення.

Інша справа, що епідемії небезпечні непередбачуваним перебігом і потребують переформатувань підходів у їх ліквідації. Для цього повинно бути загальне розуміння деяких непопулярних рішень, а не використання ситуації для реалізації власних планів та забаганок. Боротьба з епідемією- це спільна справа!», - наголошує Тимофій Тронц.
12.11.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter