21-22 серпня в Моринцях відбудеться традиційний Ше.Fest

Як інформують у Черкаській ОДА, «Кохайтеся, чорнобриві»! Саме під такою темою пройде всеукраїнський фестиваль у Моринцях. 21-22 серпня на Ше.Fest виступатимуть українські гурти, пройдуть гутірки з відомими письменниками, буде тематична вистава, ярмарка, батл та багато іншого.

Керівник всеукраїнського фестивалю «Ше.Fest» Дмитро Колоша розповів, що цьогоріч організатори підготували 15 галявин.
21-22 серпня в Моринцях відбудеться традиційний Ше.Fest
фото Черкаської ОДА

На головній музичній сцені виступатимуть гурти Go-A, Зграя, Нумер 482, ОТ VINTA, Banderas BLUES BAND, KALUSH, Один в Каное, Тінь Сонця. Цьогоріч для гостей організовують ще й ніч акустичної музики.

На Просвітницькій галявині відбудуться гутірки, поетичні та музичні виступи відомих українських науковців, письменників, громадських діячів та виконавців. Виступлять Брати Капранови, Василь Шкляр, Сашко Лірник, Лариса Ніцой, Ярослав Ференчак, Дмитро Лінартович, «Шпилясті кобзарі».

Відбудеться й й поетичний Ше.Батл з визначенням найкращого Ше.Поета фестивалю, а також вистава «Шевченко – остання любов», яку написали режисери спеціально для фестивалю.

Цього року організатори запросили більшу кількість гуртів, лекторів, ніж минулих років, завдяки збільшенню фінансування.

Денис Сирцов

Провінція
18.08.2021 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter