На старт, Діогене!

На старт, Діогене! У середині квітня власник черкаського розважального комплексу «Бочка» Олексій Арсенюк став депутатом Черкаської міської ради. За іронією долі, Олексій Максимович зайняв місце дочасно вибулого з Черкас Євгена Влізла - екс-голови Черкаської РДА, екс-заступника Тулуба та екс-кандидата на посаду мера Черкас в 2010 році від ПР. На влізлову перемогу на мерських виборах 2010 року Арсенюк працював, не жаліючи живота свого. Влізло не пройшов. А за поразку друга Арсенюк таки помстився. Саме він став 40 депутатом Черкаської міської ради. Його голос фактично забезпечив дострокову відставку влізлового «кривдника» Одарича.
Здавалося б, яких сюрпризів у міськраді можна чекати від людини, яку півміста звикло бачити у потертій майці і пошарпаних «треніках» на «території свободи» - розвеселій «Діжці» (даруйте, «Бочки»)? Однак вже понад два місяці Арсенюк, напевно, самий активний черкаський депутат, який агресивно коментує гарячі події в Черкасах.
Так, 30 травня камня на камені не лишив на Одаричі за капітальний ремонт доріг, по яким авто Олексія Максимовича «плаває», а не їздить.
31 травня Олексій Максимович пообіцяв відкрити для черкаських інвалідів кафе та пляж. Говорив, що братиметься за це «вже з понеділка» (щоправда, не уточнюючи, в якому місяці і році).
10 червня – запропонував здати всю прибережну зону Черкас в оренду таким самим «діогенам», як він. На думку Арсенюка, це вирішить проблему упорядкування цієї засміченої й захаращеної території.
14 червня пообіцяв, що в 2014 році ініціюватиме виділення бюджетних коштів на створення на черкаській набережній бігових та велосипедних доріжок.
1 липня Арсенюк напророчив Черкасам апокаліпсіс через баюри на черкаських дорогах, залишені по собі підступним Олеговичем.
10 липня показав місту, де гроші зарито...Звичайно, на «Темпі» Бродського, котрий ще з 2007 року не заплатив за куплену землю півтора мільйони гривень.
25 липня Олексій Максимович, образившись на колег-депутатів, які не переймаються його болем – станом дніпровської набережної від Пагорба Слави до Ювілейного парку (за випадковим збігом обставин, по цій дорозі городяни їдуть розважитися у заклад Олексія Максимовича) - пообіцяв відремонтувати її своїми силами та власним коштом.
Цього ж дня заявив про намір здійснити власний аудит витрат Департаменту освіти Черкаського МВК, аби відшукати там кошти на нагальні проблеми освіти.
На початку серпня Арсенюк вибухнув двома новаціями: на 10 серпня призначив суботник, під час якого всі охочі за його гроші зможуть долучитися до ремонту черкаської набережної. На додачу заявив про необхідність проведення дочасних виборів голів комітетів самоорганізації населення в Черкасах. В ефективності роботи КСН Арсенюк має великі сумніви.
Люди, які знають і люблять Олексія Максимовича, які залишили на «Бочці» частку душі й здоров`я, знають, що в довжелезному списку його чоловічих якостей кругозір та ерудиція посідають почесні, але далеко не перші місця. Олексій Максимович відрізняється доброю вдачею, вмінням гучно посміятися над анекдотом та з розмахом зустріти дорогих гостей. Арсенюк – зовсім не Демосфен. Швидше Беня Крик, котрий «говорив мало, але висловлювався смачно».
І тут – таке всеохоплююче бажання закатати рукави й вдарити по окремих недоліках, які заважають його партії побудувати нову Черкащину до 2015 року. Усе це не може бути раптовим.
Партія регіонів так і не знайшла людину, яка могла б чинити опір Одаричу на виборах в 2015 році (позачергових виборів мера Черкас, напевно, вже не буде). Блакитний жупан кандидата від влади залишається вакантним. Схоже, що Арсенюк став першим, хто відкрито заявляє про намір стати людиною, на яку владі слід зробити ставку в 2015 році.
А що? Олексій Максимович – друг та соратник видатного черкаського регіонала Олійника, має впливові знайомства в столичному бізнес-середовищі. Дуже енергійний і – абсолютно керований. Таким і має бути мер обласного центру в Україні Януковича та генерал-губернаторстві Тулуба. Називати його фаворитом – людей смішити. Але сказати – перший пішов! – вже можна...
07.08.2013 17:30

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
22:23 08.08.2013 Prosto-Sasha:
Льоху поперло. Цікаво, що він курить?