Арсенюк хоче перевиборів голів черкаських комітетів самоорганізації

Арсенюк хоче перевиборів голів черкаських комітетів самоорганізації Жвавий депутат Черкаської міськради Олексій Арсенюк продовжує «тролити» інформпростір. Цього разу, за інформацією Черкаського прес-клубу, він збирається ініціювати перевибори голів черкаських КСН.
- Сьогодні на чолі КСН часто стоять люди без відповідної освіти, які не володіють ситуацією у своєму мікрорайоні (бо часом навіть і не живуть у «своєму» районі) і не знають, якими справами на цій посаді вони повинні займатись… Які просто «тягнуть» із бюджету непогані кошти, - переконаний Олексій Арсенюк. - Для прикладу: кошторис КСН «Перемога» на цей рік складає трохи більше 80 тис. грн. Із них: 33 тис. грн. – зарплата, 23 тис. грн. – послуги на обслуговування агітмайданчиків. Ви бачили у Черкасах агітмайданчики?.. Я – ні.
Я спрямував ряд запитів – і отримав на них ряд шаблонних відписок. Я хотів побачити плани роботи кожного КСН – і хід виконання цих планів. Переважно вони займаються виданням довідок – хоча до їх функцій входить і проведення культурно-масових заходів, і суботники, і виявлення різноманітних проблем на території свого мікрорайону… Сьогодні ж КСН навіть банально не дотримуються графіку роботи.
Остання інформація, яка до мене дій шла стосовно КСН – це те, що голови КСН сьогодні збирають «данину» із продавців динь та кавунів – за можливість торгувати ними у «своєму» мікрорайоні.
І я буду підіймати перед міською радою питання про перевибори голів КСН. А почну із ініціювання у кожному мікрорайоні зборів мешканців - щоб люди самі дали оцінку діяльності голови свого КСН.
07.08.2013 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter