"Діоген" Арсенюк планує відкрити пляж та кафе для інвалідів. Почне з понеділка

"Діоген" Арсенюк планує відкрити пляж та кафе для інвалідів. Почне з понеділка Пляж та кафе для людей, що пересуваються в інвалідних візках, цьогоріч планується відкрити у Черкасах. Про це інформують у Черкаському МВК.
Таку соціальну функцію міста збирається виконати розважально-оздоровчий комплекс «Бочка». На його базі буде відкрито відпочинкову зону – пляж, обладнаний пандусами, та перше у місті кафе, пристосоване для людей з особливими потребами.
– З недавнього часу – працюючи директором санаторію «Пирогово» у м. Саки – я набагато більше дізнався про проблеми людей з обмеженими можливостями. І сьогодні змушений констатувати, що наше місто для цих людей не пристосоване, – розповідає депутат Черкаської міської ради, власник комплексу «Бочка» Олексій Арсенюк.
– На сьогодні ми уже працюємо над проектом розважально-оздоровчого комплексу – і плануємо зробити усе, щоб людина могла нормально дістатися сюди навіть на інвалідній колясці. Тут будуть пандуси, я наполягатиму на ремонті хоча би осколом дороги від Пагорбу Слави до «Бочки». Місто відмовить – зроблю її сам. І зайнятися впритул цим питанням планую уже із понеділка.
31.05.2013 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter