Арсенюк присягається за власні гроші засипати ями на дорозі до своєї "Бочки"

Арсенюк присягається за власні гроші засипати ями на дорозі до своєї "Бочки"Депутат Черкаської міської ради Олексій Арсенюк вже купив оскол і особисто ремонтуватиме дорогу вздовж Дніпра. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.
- На двох сесіях я просив депутатів - у самий розпал пляжного сезону – зробити для черкащан дорогу вздовж Дніпра, від Пагорбу Слави, - заявив депутат Черкаської міської ради Олексій Арсенюк. – І, якщо у бюджеті не вистачає коштів – то хоча би з мінімальними затратами, осколом засипати найбільші ями по набережній, почистити там бордюри, прибрати з дороги сміття… На двох сесіях я підіймав це питання, а результату – нуль. Видно, навіть депутати вже звикли гуляти зі своїми дітьми та внуками по смітниках і ритвинах – тож їм і байдуже. Я врахую це під час своїх голосувань за пропозиції колег – і особистої помсти тут немає, бо я відстоюю не особисті інтереси.
Я побачив, що не дочекаюся ремонту – і звернувся до ЧЕЛУАШ, де зберігається знятий з черкаських доріг оскол. Проплатив придбання осколу, яким планував особисто засипати ті ями від Пагорбу Слави до «Бочки». Я заплатив ЧЕЛУАШ 1 тисячу гривень – але і досі не можу той оскол отримати, бо його нічим вантажити: у ЧЕЛУАШ не лишилося жодної техніки. І тому сьогодні я активно почну цікавитися - де її шукати, чому ми віддали комусь наше майно та хто сьогодні заробляє на ньому гроші? Адже якби ця техніка була збитковою, ніхто не взяв би її в оренду. І сьогодні цю, взяту у нас, техніку, нам пропонуватимуть у оренду, уже за більші гроші. Це називається «досить, тату, торгувать, бо нема чим здачі давать»…Тож я планую детально розібратись у цьому питанні і таки знайти винних.
А щодо дороги – то якщо я дав обіцянку людям, що засиплю всі ями – то я це зобов’язання виконаю, навіть коли доведеться купувати не оскол, а набагато дорожчий асфальт.
25.07.2013 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter