Арсенюк: "Темп" досі не сплатив у бюджет 1,5 млн. грн. за землю, яку викупив ще 2007 року

Арсенюк: "Темп" досі не сплатив у бюджет 1,5 млн. грн. за землю, яку викупив ще 2007 року Черкаський прес-клуб наводить коментар депутата Черкаської міської ради Олексія Арсенюка щодо дослідження роботи комунальних підприємств міста:
- Сьогодні я відправив ряд депутатських запитів з метою дізнатися, хто і яким чином вигравав тендери на проведення різноманітних робіт з благоустрою міста.
Я хочу з’ясувати для себе – наскільки справедливо підряди на виконання робіт із прибирання та асфальтування міста виконували підприємства з інших регіонів – при наявності відповідних комунальних підприємств у Черкасах? Чому їх залишали без роботи і свідомо доводили до банкрутства?..
Зате по керівництву ряду черкаських підприємств, що все ж отримували преференції, можна чітко відтворити «родове дерево» колишнього міського керівництва.
Поряд з тим, ряду підприємств надавались невиправдані переваги. Є підприємства, що досі не заплатили до бюджету мільйони гривень за викуп землі кілька років тому. Йдеться передовсім про «Темп» та ДОК. Скажімо, «Темп» викупив землю під підприємством у 2007 році – і щороку отримував відтермінування виплати суми близько 7 млн.грн., досі залишаючись винним бюджету 1,5 млн. грн.
А ми сьогодні ламаємо голови над тим, як вишукати у бюджеті копійки на зарплати бюджетникам!..І над тим, як підготувати місто до зими – бо у наших комунальних підприємств немає відповідної техніки, і вже сьогодні треба шукати можливість придбати хоча б пару снігоприбиральних машин: минула зима показала, перед якими проблемами місто може опинитись сам-на-сам майбутньої зими, до якої лишилось не так вже й довго...
10.07.2013 08:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter