Перебрав? Ресторатор-"бочкіст" Арсенюк обіцяє власний аудит роботи Департаменту освіти

Перебрав? Ресторатор-"бочкіст" Арсенюк обіцяє власний аудит роботи Департаменту освіти Коли так би мовити ресторатор «вилізає з «Бочки» та починає ворушити звивинами, іноді це набуває кумедного вигляду. Ось і останнє повідомлення Черкаського прес-клубу про освітні заяви депутата міської ради Черкас Олексій Арсенюка нагадує веселу імпровізацію зайця, який трішечки «перебрав»...

Як інформують у Черкаському прес-клубі, депутат планує здійснити власний аудит витрат Департаменту освіти Черкаського МВК, аби відшукати там кошти на нагальні проблеми освіти.
- Коли до мене як до депутата звернулась школа юних техніків із проханням допомогти із виділенням 60 тисяч гривень на ремонт після пожежі, я отримав відповідь від директора Департаменту освіти Ірини Топчій, що «денег нет и не будет». Але я цього не залишу все одно. Я не дам Топчій спокійно спати – і знайду кошти, - переконаний депутат Черкаської міської ради Олексій Арсенюк. – Я обов’язково поцікавлюся результатами перевірки, яку зараз проводить КРУ (Олексій Максимович переплутав: КРУ вже давно самоперейменувалося на Держфінінспекцію, - Пров.) – і візьму це питання під особистий контроль. І залучатиму собі на допомогу і прокуратуру, і міліцію.
Окремо я спрямував також запити щодо стану фінансування системи шкільних та позашкільних закладів. Я точно знаю, що школа юних техніків посилено працює із дітьми, «витягаючи» багатьох їх із вулиці. А от про те, яких результатів у дитячій освіті досягли інші, хотів би довідатись – і з’ясувати, які заклади потребують підтримки, а які - ні. Бо сьогодні одним школам міста із року в рік виділяються пріоритетні кошти, а іншим – практично нічого.
25.07.2013 19:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter