Держекоінспекція: У контейнері, який знайшли на черкаській набережній, могли зберігати джерела іонізуючого випромінювання

Держекоінспекція: У контейнері, який знайшли на черкаській набережній, могли зберігати джерела іонізуючого випромінювання

30.05.2013 16:20
Новини » Екологія