Екологічний активіст: SOS! "Люди Мирзи" почали вирубку соснового бору в Дахнівці

Екологічний активіст Людмила Ткаченко повідомляє на Фейсбук про те, що "люди Мирзи" (депутат Черкаської міськради Микола Мирза, - Пров.) розпочали вирубку лісу в черкаській Дахнівці.

- Прошу контролюючі державні органи здійснити перевірку отриманої інформації. SOS! ! ! - пише Л. Ткаченко. - До мене, як до лідера природоохоронної громадської організації "Екосвіт" звернулися жителі Дахнівки.

Мова йде про те, що в Дахнівці під керівництвом депутата почали масову вирубку віковічних сосон. В дитячому таборі "Орлятко", який вже давно з оздоровчого перетворився в бізнесовий (коли потрапив до рук депутата) почали вирубку дерев. Рубають сосни.

Випадок сьогоднішнього вечора (вже не перший):

Декілька чоловіків по вулиці Василевського (мікрорайон "Дахнівський") о 20.30 тягнуть три дерева (сосни), на запитання небайдужих дахнівчан, які випадково стали свідками злочину .."хто дозволив"? Відповідають :"Мирза". Чоловіки набирають депутата на мобільний, дають слухавку активним, в розмові депутат пояснює, що дерева з "Дахнівської Січі" (це благодійний фонд, який депутат відкрив при дитячому таборі, фактично так він називає Орлятко). Дахнівчани обурені, "..він мабуть вважає, що якщо взяв землю в оренду, то може використовувати її як заманеться".

Не знаю, чи є сенс звертатися до черкаських природозахисних та правоохоронних структур.. їхні перевірки далеко не завжди мають сенс! ! Але дахнівський ліс знищувати ми не дозволимо нікому! ! !

В п'ятницю їду до Міністерства охорони навколишнього природного середовища, запросили на зустріч.
15.09.2014 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter