Ноу-хау від Коваленко: Енергетичну кризу на Черкащині подолають чагарники уздовж доріг

Ноу-хау від Коваленко: Енергетичну кризу на Черкащині подолають чагарники уздовж доріг У час енергетичної кризи, яку нині переживає Україна, потрібно більш ефективно використовувати додаткові джерела енергії. Як інформують у Черкаській облраді, з такою пропозицією виступила голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко під час координаційної наради, яка відбулася в Черкаській ОДА. Нарада була присвячена підготовці паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та заходам, спрямованим на перехід із використання природного газу до альтернативних видів палива.

Валентина Коваленко запропонувала вирізати чагарники уздовж черкаських автошляхів, яких там росте чимало, і це гілля переробляти на альтернативні види палива.

– Таку ідею мені підказали деякі черкаські підприємці. Вони хотіли б переробляти цю зайву деревину після технічної обрізки, яку зазвичай просто викидають або спалюють, на альтернативні види палива. З неї можна робити пелети або брикети, якими потім можна опалювати приміщення. Ці підприємці розповіли мені, що із таким проханням зверталися до дорожніх служб, але там їм відмовили, посилаючись на те, що подібна практика не врегульована законодавчо. Але ж який ресурс ми втрачаємо даремно! – говорить голова Черкаської обласної ради.

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг області, інші підприємства можуть долучатися до вирубки придорожніх насаджень на ділянках державної автомобільної дороги. До виконання робіт по вирубці насаджень допускаються юридичні та фізичні особи, що мають дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки (лісосічні роботи та трелювання лісу), виданий Державним комітетом України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду.
30.07.2014 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter