Черкаські підприємці вимагають спростити процедуру отримання дозволу на викиди твердопаливних котлів

Черкаські підприємці вимагають спростити процедуру отримання дозволу на викиди твердопаливних котлівГотовність підприємницького середовища нашої області до опалювального сезону, збереження їх життєдіяльності в умовах економії газу та захист працівників у разі техногенної чи військової загрози. Як інформують у Черкаській ОДА, ці та інші проблеми представники бізнес-кіл підняли на засіданні регіональної ради підприємців в області. Долучився до розмови і голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Одне з найбільш обговорюваних на заході питань стосувалось процедури отримання дозволу на викиди твердопаливних котлів.

Зокрема, очільник Черкащини зазначив, що у складний для держави період важливо, аби процедури установки та експлуатації біопаливних котлів мали спрощений характер. Окрім того, оскільки у відповідних законодавчих актах відсутній механізм видачі дозволів на викиди у спрощеному режимі, то голова ОДА закликав керівництво Департаменту екології та природних ресурсів сприяти в скорочені терміни розгляду справ для отримання документів дозвільного характеру і доручив їм вже найближчими днями провести нараду з цього питання.

Заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Олексій Баранов поінформував у свою чергу про те, що спрощення процедури одержання документів дозвільного характеру в зв’язку з переходом підприємств на альтернативні види енергоносіїв, можливе після внесення відповідних змін до відповідних нормативно-правових актів. За його словами, ця процедура визначена постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 р. № 302.
08.10.2014 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter