Міськрада Черкас підписала меморандум про співпрацю з Міжнародним інститутом розвитку інтелекту

Як інформують у міськраді Черкас, відбулася зустріч першого заступника міського голови Сергія Тищенка, заступника міського голови Марини Гаркавої та ректора Міжнародного інституту розвитку інтелекту (Південна Корея) Рю Ий Гю.
Міськрада Черкас підписала меморандум про співпрацю з Міжнародним інститутом розвитку інтелекту

У ході спілкування сторони обговорили шляхи й методи виховання молоді й талановитих управлінців із здоровою системою цінностей та стійкою життєвою позицією. За словами професора Рю Ий Гю, у його країні цього вдалося досягти шляхом запровадження MIND-освіти, що сприяє розвитку інтелекту успішної людини й професіонала та відповідає гаслу: «Роби те, що неможливо».

Перший заступник міського голови Сергій Тищенко подякував південнокорейським представникам за виявлену увагу до м. Черкаси та висловив сподівання, що яскравий досвід соціально-економічного зростання і успіхи Південної Кореї будуть запозичені в нашому місті через впровадження MIND-освіти.

– Для нас дуже важливий позитивний і успішний досвід наших гостей із Південної Кореї, який ми можемо ефективно застосувати у наших Черкасах. Переконаний, що запровадження MIND-освіти для працівників органів влади й місцевого самоврядування нашого міста стане частиною подальшого успіху реалізації якісних змін в управлінні й розвитку нашої громади, – наголосив Сергій Тищенко.

Підсумком зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю сторін, що має на меті об’єднання зусиль щодо впровадження MIND-освіти як дієвого механізму із питань освіченості та професійного розвитку працівників управлінь, департаментів, відділів, служб Черкаської міської ради, керівного та викладацького складу навчальних закладів усіх рівнів у м. Черкаси.


Довідково:
Міжнародний Інститут Розвитку Інтелекту створили у 2013 році за результатами Другого Світового форуму міністрів у справах молоді та освіти, що відбувся у 2012 році в м. Пусан (Південна Корея).
Міжнародний інститут розвитку інтелекту – це організація, діяльність якої спрямована на становлення особистості та розвиток інтелекту, налаштовуючи на здорове мислення заради щасливого життя в суспільстві. Організація здійснює систематичне керівництво просвітницькими форумами та освітніми програмами для фахівців у різних країнах, проводить лекції з розвитку інтелекту (далі MIND-лекції) та консультаційні програми у школах, державних установах, промислових підприємствах тощо, з метою виховання лекторів із розвитку інтелекту. Окрім підписання меморандумів про взаємопідтримку з навчальними закладами в усьому світі, IMEI підтримує заснування в університетах Кафедр з розвитку інтелекту, які покликані поширювати здоровий спосіб мислення шляхом обміну студентами та активної товариської діяльності.
26.07.2021 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter