Сергій Ананко про наслідки ракетного удару по Смілі: Вибуховою хвилею пошкоджено майже 70 приватних будинків

Про ліквідацію наслідків ракетного обстрілу Сміли вранці 25 квітня інформує міський голова міста Сергій Ананко.

Вибуховою хвилею та уламками пошкоджено майже 70-ти приватних будинків на кількох вулицях Сміли. Також повибивало вікна в сусідніх багатоповерхівках.

Дахи в постраждалих домоволодіннях будуть перекривати бригади комунальників та волонтерські загони. Вікна допоможе відновити благодійний фонд GEM, який вже вставляв склопакети гречківчанам.

Одразу запрацював міський штаб з ліквідації наслідків руйнувань. У людей приймають заяви, вони залишають заявки скільки приблизно і яких матеріалів вони потребують для відновлення своїх будинків. Комісійно обстежуємо всі домоволодіння та квартири, які пошкоджені.

Щиро дякуємо Черкаській обласній військовій адміністрації та Черкаській районній військовій адміністрації. З перших хвилин надзвичайної ситуації вони з нами. На місце за лічені години приїхав і загін швидкого реагування Черкаської обласної організації Червоного Хреста України. Допомагають постраждалим, видають плівку для перекриття вікон, ковдри та предмети першої необхідності. Дякуємо керівнику цієї організації Юлії Холодній за таку підтримку смілян.
26.04.2024 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter