Товариство Червоного Хреста облаштували 26 блоків сімейного типу для ВПО

Товариство Червоного Хреста облаштували 26 блоків сімейного типу для ВПО Як інформують у ЧМР, до Всесвітнього дня Червоного Хреста та Червоного Півмісяця гуманітарна організація провела захід. Голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України Юлія Холодна розповіла представникам міської ра районної влади про 12 основних напрямків діяльності, можливості та потужності організації.

Для представлення таких напрямків, як «Психосоціальна підтримка» та «Мінна небезпека» долучилося Головне управління ДСНС України у Черкаській області.
Червоний Хрест постійно підтримує та допомагає Черкасам. За кошти бюджету територіальної громади, завдяки допомозі Черкаської обласної організації Товариства Червоного Хреста України у партнерстві з колегами Канадської організації, створили та облаштували 26 блоків сімейного типу для ВПО. Вони повністю укомплектували приміщення меблями та технікою.

“Постійну допомогу у вигляді продуктових та транзитних наборів, гігієнічних засобів отримують внутрішньопереміщені особи та жителі міста, які цього потребують”, - розповіла заступниця міського голови Марина Гаркава.

“Під час повномасштабного вторгнення разом з гуманітарною організацією ми вже реалізували не один проєкт. Завдяки нашій співпраці українці, які вимушено покинули свої домівки, мають прихисток. Дякую всім працівникам Товариства Червоного Хреста України за їхню самовіддану працю та служіння людям. Завдяки таким потужним партнерам ми впевнено рухаємося до перемоги”, - сказав міський голова Анатолій Бондаренко.
11.05.2024 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter