На Черкащині на базі табору «Максимум» запрацював центр протезування

Як інформують у Черкаській ОВА, 10 травня на базі табору «Максимум» запрацював центр протезування. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Проект реалізовано командою табору «Максимум» та партнерами – компаніям LimbFitі та Shepherd’s Foundation.

– Цей центр – мрія, що стала нашою реальністю, – наголосив Ігор Табурець. – Дякую команді! Ви – драйвери позитивних змін! Упевнений був у цьому з першої нашої зустрічі і обговорення проекту. Далі – інтеграція цього інструменту в масштаби області. Щоб результат був якомога кращим: максимум травмованих отримали шанс на повноцінне життя. Причому максимально близько до дому – це теж важливо.

Табір став простором для відновлення. Місцем, куди хочеться повертатися. Зокрема, тут діє низка програм для ветеранів, захисників і їхніх рідних.

– Тепер тут з’явилася ще одна можливість для ветеранів, – розповів керівник табору «Максимум» Віталій Собко. – Ми глобально націлені допомагати людям на Черкащині. У центральній Україні.

Ветеранка Ольга Бенда разом із товаришками по команді зараз перебуває в таборі. Вона грає у футбол на милицях. Нині команда готується до відповідальних змагань.

– Сюди хочеться повертатися знову, – ділиться враженнями про перебування в таборі Ольга Бенда. – Зокрема, нова послуга з протезування нині надважлива. З кожним днем у нашій країні збільшується кількість людей, які потребують протезування. І надзвичайно добре, коли створюються такі центри. Вони сприятимуть поверненню ветеранів до цивільного життя.
11.05.2024 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter