Громадське обговорення зміни назв міських об'єктів у Черкасах завершено

У Черкасах завершилося громадське обговорення зміни назв міських об'єктів. Про це інформують у ЧМР.

Розпорядження про його проведення підписав міський голова Анатолій Бондаренко. Впродовж двох місяців містяни мали змогу вносити свої пропозиції щодо назви 34-х об’єктів: проїздів, вулиць та провулка.
Зокрема, було запропоновано: найменувати 31 проїзд, замість цифрових позначень, їм хочуть дати назви сіл, затоплених при створенні Кременчуцького водосховища. Також вул.№12 (дати назву - вул.Івана Кривуцького) і вул.Нова (вул.Олександра Кониського), а також провулок Тобілевича перейменувати на провулок Тобілевичів.

В період з 19.02.2024 до 19.04.2024 надійшло 8 електронних листів, які містили 102 пропозиції та 2 письмових листи, що містили 19 пропозицій, щодо підтримки запропонованих топонімічною комісією назв та пропозиції щодо найменування вулиць та проїздів іменами загиблих Черкасців і нейтральними назвами.

Окрім того, надійшли 2 письмові пропозиції, щодо надання об’єктам топоніміки міста Черкаси номерних назв та вулиці ЗСУ без конкретної прив’язки до вулиці.
У відповідності до пунктів 2, 3 розпорядження міського голови від 19.02.2024 № 87-р «Про проведення громадського обговорення «Про найменування та перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси», звіт про проведення громадського обговорення підлягає опублікуванню на офіційному сайті виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Згідно Положення про порядок найменування об’єктів міського підпорядкування, вшанування пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у місті Черкаси, затвердженого рішенням Черкаської міської ради від 01.04.2010 № 5-528 (зі змінами), підготовлено звіт про проведення громадського обговорення «Про найменування та перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси», який направлено до департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради для підготовки рішення виконавчого комітету «Про найменування/перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси».

Детальніше із переліком об’єктів топоніміки міста Черкаси, що винесли на громадське обговорення, можна ознайомитися за посиланням.

Звіт про проведення громадського обговорення зміни назв міських об'єктів можна переглянути за посиланням.
25.04.2024 19:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter