Ще один приватний центр сімейної медицини "Лікар здоров'я" відкрито в Черкасах

Ще один приватний центр сімейної медицини "Лікар здоров'я" відкрито в Черкасах Як інформують у міськраді Черкас, ще один приватний центр сімейної медицини «Лікар здоров’я» запрацював у Черкасах. Клініка відкрилася на вулиці Козацькій, 9/1, із 2017 року, нагадаємо, такий центр працює на бульварі Шевченка,135. У ньому консультуватимуть пацієнтів за понад десятьма напрямками, а ще — проводитимуть оперативні втручання та надаватимуть стаціонарну медичну допомогу.

На запрошення колективу клініки участь у відкритті нового центру взяв і міський голова Анатолій Бондаренко. Він висловив вдячність всім, завдяки кому вдалося втілити в життя цей приватний проект, опісля ознайомився з умовами, в яких умовах перебуватимуть відвідувачі.

– Хочу подякувати всім ініціаторам та інвесторам такого важливого для нашого міста проекту. Своїми зусиллями ви робите наші Черкаси комфортнішими, зручнішими та красивішими, а медичні послуги – доступнішими та якіснішими, – прокоментував він. – сказав Анатолій Бондаренко. – Мрію, аби цей центр працював, перш за все, для попередження та профілактики хвороб, бо це найголовніше.

Тут прийматимуть терапевти, педіатри, отоларинголог, уролог, гінеколог, невролог, дерматолог, ортопед-травматолог, проктолог, ендокринолог та фахівці, які проводитимуть ультразвукову діагностику. Загалом, за словами адміністрації, у їхніх центрах консультує близько 100 фахівців різного профілю.

– Історія нашого центру розпочинається з 2017 року, це було моєю мрією, аби кожна людина могла прийти поза чергою та потрапити до хорошого спеціаліста. Отримати кваліфіковану консультацію, пройти обстеження на хорошому обладнанні та обрати правильне лікування, – розповідає партнер медцентру «Лікар здоров’я» Наталія Мельник. – Це наші цінності. Тут же облаштували ще й операційну та стаціонар для п’яти осіб, оскільки це особливо важливо сьогодні в період коронавірусної пандемії.

Записатися до лікаря, отримати більш детальну інформацію про часи та вартість прийому можна за телефоном: 335- 335, (096) 0 335-335.
09.12.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter