На Черкащині експерти ЦНАПу незаконно зареєстрували 13 авто

Слідчим відділом прокуратури Черкаської області за оперативного супроводження співробітників Управління Служби безпеки України в Черкаській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактами перевищення влади, службового підроблення та реєстрації на підставі підроблених висновків експертного дослідження транспортних засобів службовими особами одного з Центрів надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів.

Під час розслідування встановлено, що службові особи Центру незаконно здійснили реєстраційні операції 13 транспортних засобів, серед яких TOYOTA RAV 4, TOYOTA HIGLANDER, TOYOTA LAND CRUISER PRADO, HYUNDAI SANTA FE, BMW X5 та інші.

З метою відшукання вказаних транспортних засобів їх оголошено в розшук, накладено арешти на відчуження та у подальшому, завдяки проведеним слідчим діям і оперативним комбінаціям вилучено 8 таких автомобілів, за результатами комплексного дослідження яких виявлено підроблення ідентифікаційних номерів кузовів.
Поряд з цим, на цей час встановлено власника автомобіля TOYOTA LAND CRUISER PRADO 150, якому й повернуто цей транспортний засіб.

За результатами досудового слідства, з урахуванням здобутих доказів, одному з правоохоронців, який в інтересах третіх осіб здійснив незаконні реєстраційні операції з транспортним засобом, повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

У зв’язку з ухиленням від явки до органу досудового розслідування зазначеного правоохоронця оголошено в розшук, наразі вживається комплекс необхідних оперативних заходів, спрямованих на встановлення його місця перебування, доставки та обрання запобіжного заходу.

За вчинене особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
09.11.2018 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter