Бондаренко: Новий черкаський виконком відрізнятиметься принциповою позициєю

Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко висловив сподівання, що новий склад виконавчого комітету відрізнятиметься своєю принциповою позицією, рішучістю та відповідальністю. Про це він заявив журналістам після позачергового пленарного засідання сесії 6 лютого.

«Найбільше, що мене неприємно вразило в роботі попереднього складу виконкому, – їхня бездіяльність та відсутність заступників на своїх робочих місцях. Такою поведінкою вони поставили під загрозу нормальну життєдіяльність Черкас. Це, для прикладу, й вчасна виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери, забезпечення хворих безкоштовними ліками, компенсація пільг, субсидій тощо, – говорить Анатолій Бондаренко. – Звичайні люди стали заручниками політичної гри, протистояння у владі. Це стало межею, через яку, власне, ми прийшли до цього «перезавантаження» в міській раді. Сподіваюся, що разом із новою командою заступників ми продовжимо працювати в інтересах жителів Черкас та для розвитку міста».

Нагадаємо, сьогодні депутати 26 голосами «за» утворили новий виконавчий комітет Черкаської міської ради. До його складу обрали 11 осіб, п’ятеро з яких працюватимуть заступниками мера, ще четверо – на громадських засадах. Тоді як міський голова та секретар міськради входять у виконком за посадою
06.02.2018 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter