Уряд розглядає введення з 1 серпня 4-х тарифів на електроенергію, залежно від обсягу споживання

Уряд розглядає введення з 1 серпня 4-х тарифів на електроенергію, залежно від обсягу споживання Вартість електроенергії для побутових споживачів до 1 серпня залишиться на рівні 1,68 грн за кВт*год. Найближчим часом Кабінет міністрів перегляне тарифи і диференціює їх таким чином, щоб захистити соціально вразливі верстви населення. Таким чином, ціна на світло буде залежати від кількості використаної електроенергії.

На даний момент в уряді розглядається варіант введення чотирьох різних тарифів, залежно від обсягів споживання.

Ті, хто витрачає до 100 кВт*год електроенергії на місяць, зможуть платити за старою ціною 1,68 грн за кВт*год. Зараз таких сімей близько 41% сімей. В першу чергу це пенсіонери.

Другий тариф буде для тих, хто витрачає від 100 до 300 кВт*год, третій - від 300 до 500 кВт * год (по 2,5 грн за кВт*год), і четвертий для тих, хто користується великою кількістю електроприладів і живе в приватних будинках , споживаючи більше 500 кВт* год електроенергії на місяць. Для цієї категорії тариф становитиме понад 3 грн за кожен кВт*год.

Уряд планує, що за рахунок 60% українців, які витрачають багато струму, і невеликої кількості тих, хто споживає понад 500 кВт*год на місяць, вдасться збалансувати ситуацію на ринку електроенергії.
07.07.2021 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter