У червні жителі Черкас отримають дві квитанції за травневу квартплату

У червні жителі Черкас отримають дві квитанції за травневу квартплату Як інформують у міськраді Черкас, в червні мешканці черкаських багатоповерхівкок, утриманням яких вже займається управлінська компанія, отримають дві платіжки за квартплату.

Про це повідомляє заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос.

- Не лякайтеся, уважно читайте інформацію на звороті. Перша сума - це оплата послуг з 1 по 20 травня ще СУБам, з 21 по 31 - управителю. Адже договір із компанією “Сантехбудконструкція” був підписаний 20 травня і компанія приступила до виконання своїх обов’язків, - розповідає Людмила Бордунос.

Нагадаємо, у Черкасах на відкритому конкурсі обрали компанію-переможця, яка обслуговуватиме близько 840 багатоквартирних будинків у Черкасах.

- Мені останні два тижні часто телефонують люди, аби дізнатися, які роботи в компетенції управлінця, які - ні. Запитують, як працювати з компанією, куди звертатися з проханнями та пропозиціями. Не панікуйте! Відповім на всі питання при зустрічі, - говорить заступниця міського голови.

Вже цього тижня разом із представниками управлінських компаній у Черкасах відбудеться три зустрічі, на які запрошують зацікавлених мешканців будинків. На них ви почуєте відповіді на всі питання, які вас турбують.

Адреси зустрічей цього тижня

Четвер, 6 червня о 18:30
Актова зала школи № 10

П’ятниця, 7 червня о 18:30
Актова зала школи №34

Неділя, 9 червня о 16:00
Актова зала школи №24
05.06.2019 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter