Комісія з ОДА перевірила, як триває опалювальний сезон в установах соціальної сфери Черкаської області

Комісія з ОДА перевірила, як триває опалювальний сезон в установах соціальної сфери Черкаської області За інформацією Департаменту інфраструктури та ЖКГ облдержадміністрації, комісія Департаменту перевірила, як проходить опалювальний сезон в бюджетних установах соціальної сфери територіальних громад області.

Протягом 2-х тижнів провели 4-и виїзних засідання (Черкаський, Золотоніський, Звенигородський та Уманський райони) обласного оперативного штабу з координації дій щодо своєчасної підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери області до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2021–2022 років та його безперебійного проходження. Заслухано звіти голів територіальних громад.

Перевірено практично всі лікарняні заклади нашої області, тобто 26 лікарень, щодо забезпеченості паливом на опалювальний сезон, наявності резервних джерел живлення на випадок аварійних ситуацій з відключенням електричної енергії та інших питань. Також, проведено перевірки навчальних закладів та дошкільної освіти області.

Критичних проблемних питань не виявлено, запаси палива для проведення опалювального сезону є в наявності як закладів, так і громад. Територіальні громади області тримають питання на контролі та своєчасно врегульовують проблемні питання не допускаючи критичних ситуацій.

Кіндрат Булавін

Провінція
29.11.2021 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter