Черкаському ПС "Будівельник" виповнилося 45 років

Черкаському ПС "Будівельник" виповнилося 45 років Як інформують у міськраді Черкас, головній спортивній арені міста - спорткомплексу "Будівельник" - виповнилося 45 років.

Вперше свої двері спортивний комплекс «Будівельник» відкрив, як Палац спорту 22 квітня 1979 року. Протягом 45 років колективом спорткомплексу створювалися комфортні умови для проведення навчально-тренувальних занять та різноманітних заходів. Тепер він значно відрізняється від тодішнього палацу спорту.

Це справжній епіцентр спортивного життя не тільки громади міста й області, а й України загалом. Тут проводять змагання з різноманітних видів спорту, зокрема футзалу, баскетболу, волейболу, греко-римської і вільної боротьби, дзюдо, самбо, грепплінгу, боксу, зі стрільби з лука, фехтування на шаблях, художньої гімнастики, пауерліфтингу, таеквондо, кіокушин-карате, сучасної хореографії і повітряної акробатики, зі спортивних бальних танців, алтимату, ярмарки, звітні концерти колективів, спартакіади та інші масові заходи.

Із жовтня 2001 року спортивний комплекс визнано базою олімпійської підготовки з волейболу, а з 2010 року додались баскетбол та греко-римська боротьба. Цей статус підприємство підтверджує кожний олімпійський цикл.

Привітати колектив закладу завітали заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики-начальниця управління освіти Надія Євчак разом із начальницею управління гуманітарної політики департаменту Анна Гавриш.

Додамо, що згідно з національним бізнес-рейтингом, що спирається на офіційні дані державної статистичної звітності України, Комунальне підприємство «Спортивний комплекс «Будівельник» за економічними показниками багатьох років входило до числа найкращих комунальних підприємств країни за основним видом діяльності ( діяльність у сфері «фізична культура і спорт» ).
23.04.2024 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter