До 41-річного жителя Умані, який підпалив підвіконня в сусідському будинку, будуть застосовані заходи медичного характеру, - прокуратура

Як інформує Черкаська обласна прокуратура, за скоєння суспільно-небезпечних діянь до 41-річного уманчанина застосовано примусові заходи медичного характеру
Прокурорами Уманської окружної прокуратури забезпечено процесуальне керівництво та підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 41-річного уманчанина за фактами зберігання вогнепальної зброї, умисне грубе порушення громадського порядку.

Доведено, що влітку 2023 року чоловік облив паливно-горючою рідиною та спробував підпалити підвіконня однієї з квартир сусіднього будинку. На щастя, пожежі не сталося.

У ході розслідування, за місцем проживання зловмисника, було проведено обшук та виявлено два корпуси бойових ручних гранат з підривачем до них.

Згідно з висновком судово-психіатричної експертизи, чоловік за своїм психічним станом в момент скоєння злочину не міг усвідомлювати свої дії та керувати ними, тому суд ухвалив застосувати до нього примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із звичайним наглядом.

Досудове розслідування здійснював Уманський РУП ГУНП в Черкаській області.
16.05.2024 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter