33-річного громадянина Азербайджану вдруге видворили з території Черкаської області, - міграційна служба

33-річного громадянина Азербайджану вдруге видворили з території Черкаської області, - міграційна служба За повідомленням міграційної служби Кіровоградської та Черкаської областей, вдруге видворений азербайджанець надбав майже 15 років заборони в’їзду в Україну.

33-річного громадянина Азербайджанської Республіки вдруге видворили з України працівники Уманського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС.

У середині вересня 2022 року, після першого видворення, іноземцю встановили заборону в’їзду в Україну на 5 років. Змінивши свої персональні дані та виготовивши новий паспорт, іноземцю вдалося знову потрапити в Україну у серпні 2023 року. Для легалізації в Україні він уклав шлюб зі старшою на 20 років черкащанкою. Оскільки своє життя іноземець влаштовував в Умані, то був ідентифікований міграційниками, які вже притягували його до відповідальності за порушення міграційних правил, та працівниками Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області ДСР.

Громадянин Азербайджанської Республіки примусово відправився до країни походження. Цього разу до вже існуючої заборони в’їзду в Україну у нього додалося ще 10 років.
16.05.2024 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter