Міськрада Черкас відмовилася зняти 12 млн. грн. з ремонту вул. Сумгаїтська й направити їх на співфінансування ОСББ

Міськрада Черкас відмовилася зняти 12 млн. грн. з ремонту вул. Сумгаїтська й направити їх на співфінансування ОСББ Як інформують у міськраді Черкас, сьогодні на сесії Черкаської міської ради під час розгляду змін до бюджету із пропозицією зняти 12 млн грн з ремонту вулиці Сумгаїтська та направити їх на співфінансування ОСББ виступив депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький. Категорично проти такого перерозподілу коштів виступив міський голова Анатолій Бондаренко. Його позицію підтримали депутати, і пропозиція Олександра Радуцького не набрала необхідної кількості голосів.

- Сьогодні на сесії міськради вдалося відстояти капітальний ремонт вулиці Сумгаїтська. Дякую свідомим депутатам за активну позицію із цього питання і вітаю жителів міста із тим, що після свят ми розпочнемо омріяний ремонт Сумгаїтської. До речі, капітально її ніколи не ремонтували, - прокоментував рішення Анатолій Бондаренко. – Однак хочу наголосити на тому, що питання підтримки ОСББ для міської влади теж є одним із пріоритетних, тому сьогодні депутати підтримали рішення про затвердження програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Черкаси. Ми докладемо всіх зусиль, щоб віднайти кошти і на співфінансування ОСББ.

Нагадаємо, одна з головних магістралей Південно-Західного району не бачила ремонту багато років. Нині підписання договору на ремонт Сумгаїтської перебуває на завершальній стадії. На наступному тижні планується його підписання і підготовка дороги до фрезерування. До кінця року у планах підрядника – укладання нижнього шару асфальту та облаштування тротуарів з освітленням та велодоріжками.
22.08.2019 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter