Прокуратура оскаржує в суді 4 рішення міськради Черкас про передачу в приватну власність 0,4 гектари землі в Соснівці під приватну забудову

Прокуратура оскаржує в суді 4 рішення міськради Черкас про передачу в приватну власність 0,4 гектари землі в Соснівці під приватну забудову Соснівським районним судом м. Черкаси слухаються цивільні справи за позовом керівника Черкаської місцевої прокуратури про визнання незаконними та скасування чотирьох рішень Черкаської міської ради щодо безоплатної передачі у приватну власність з метою будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд земельних ділянок загальною площею 0,4 га та вартістю близько 2 мільйонів гривень, які знаходяться в рекреаційній зоні мікрорайону «Соснівський» у м. Черкаси.

Одночасно, прокуратурою поставлені вимоги про скасування незаконно набутих громадянами права власності на ці земельні ділянки.

Матеріалами перевірки встановлено, що відповіді рішення Черкаської міської ради прийнято органом місцевого самоврядування в супереч чинної містобудівної документації м. Черкаси, без дотримання норм Земельного кодексу України, внаслідок чого землі загального користування міста вибули з розпорядження територіальної громади для індивідуальної житлової забудови.

Черкаською місцевою прокуратурою зайнято принципову позицію в судовому порядку захистити та відновити порушені інтереси держави в частині додержання встановленого порядку на розпорядження землями комунальної форми власності та повернути її в розпорядження громади з метою подальшого використання за цільовим призначенням.
25.09.2019 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter