Вихідними в Смілі на коронавірус захворіла 161 людина

За період з 09.10.2020р до 11.10.2020р., за даними Смілянського міського лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України», на території міста зареєстровано 161 новий випадків захворювання на коронавірус, госпіталізовано 3 осіб, контактних по місцю проживання 345 осіб, одужало 18 осіб.

12.10.2020 15:45
Новини » Медицина 

У Смілянській багатопрофільній лікарні ім. С. Бобринської встановили комп’ютерний томограф

У Смілянській багатопрофільній лікарні ім. С. Бобринської встановили комп’ютерний томограф та відкрили кабінет діагностики. Як інформують у Черкаській ОДА, обладнання придбало підприємство “Лур”, залучивши кошти урядової програми підтримки малого та середнього бізнесу “Доступні кредити 5-7-9%”. Партнером став “Банк Альянс”.

09.09.2020 17:05
Новини » Медицина 

Депутати Смілянської міськради знову не зібралися на сесію

За інформацією Сміла.ua, міські депутати знову не прийшли на сесію міської ради на знак протесту проти того, що у стосунках із владою нічого не змінилося…У сесійному залі було пусто. Вже й медики не прийшли.

28.08.2020 17:40
Новини » Пригоди