Сергійчук: 3,6 млн. грн. спрямують на погашення боргу Сміли перед "Нафтогазом"

Як інформують у Черкаській ОДА, Сергій Сергійчук провів нараду із керівництвом «Черкасигаз», представниками міської влади Сміли та фахівцями у сфері теплопостачання.

Для початку опалювального сезону необхідно сплатити критичних заборгованостей підприємством «Смілатеплокомуненерго» перед «Нафтогазом».
Сергійчук: 3,6 млн. грн. спрямують на погашення боргу Сміли перед "Нафтогазом"

– 3,6 мільйонів гривень спрямують на погашення боргу перед «Черкасигазом». За кілька днів після перерахунку очікуємо на появу тепла. Раніше говорив, що найперше маємо запустити тепло в Смілянський міській лікарні, де перебувають пацієнти. Вже завтра батареї в медзакладі мають бути теплі, – написав Сергійчук у своєму Телеграм-каналі.

Нагадаємо, Черкаська ОДА неодноразово рекомендувала міській владі врегулювати взаємовідносини з газопостачальними компаніями. Адже «Смілакомунтеплоенерго» перебуває у комунальній власності територіальної громади міста. Однак мешканці міста знову стали заручниками бездіяльності Смілянської міськради і блокування депутатами прийняття необхідних рішень по забезпеченню людей теплом.
04.11.2020 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter