До кінця року в Смілі скасували безкоштовний проїзд у маршрутках для пільговиків

Як інформує Сміла.ua, на позачерговому засіданні смілянської міської комісії з ТЕБ та НС розглядали питання про продовження карантинних обмежень «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у нашому місті.

На нараді виступив начальник управління праці та соціального захисту населення Микола Прокоф’єв. Він наголосив на тому, що в умовах обмеженої кількості місць для сидіння в автобусах, для збереження життя і здоров’я пільгових категорій населення, які знаходяться в зоні ризику, та з метою зменшення соціальної напруги серед працюючого населення потрібно не здійснювати пільгове перевезення громадським транспортом на час дії карантину у період з 01.11.2020 до 31.12.2020.
І члени комісії з ТЕБ та НС підтримали це рішення.

У цьому питанні представники влади спирались на постанову Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 р. №956 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. №641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Цим рішенням наша влада зробила ще нестерпнішим життя пільговиків.
04.11.2020 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter