На передноворічній колегії в Черкаській ОДА учасники заспівали: "Ну де ж іще людям так добре, як тут? Тільки в Черкасах!"

На передноворічній колегії в Черкаській ОДА учасники заспівали: "Ну де ж іще людям так добре, як тут? Тільки в Черкасах!"

26.12.2013 11:35
Новини » Економіка