Байкери дякують, аж підскакують Ткаченку за допомогу в проведенні мотофестивалю "Тарасова Гора"

Байкери дякують, аж підскакують Ткаченку за допомогу в проведенні мотофестивалю "Тарасова Гора" Мотофестиваль Тарасова Гора надихнув голову черкаської ОДА Юрія Ткаченка купити мотоцикл. Про це він повідомив під час відвідин заходу, інформують у прес-службі ОДА.

Традиційно у перші вихідні літа на Черкащині розпочався мотофестиваль Тарасова Гора, який уже 12-й рік поспіль збирає двоколісних та їх друзів. Цьогорічний тренд фестивалю – вишиванка, чуб та вуса, як у Тараса. Завітав на всеукраїнський зліт байкерів і очільник області Юрій Ткаченко.

Тут вирує шалений драйв і дуже позитивна атмосфера. Я вирішив, що наступна річ, яку для себе придбаю – це буде байк, - запевнив Юрій Олегович.
Як зазначив керівник області, попри те, що фестиваль понад десять років гучно проходить на території регіону, він лише цьогоріч познайомився з його організатором і засновником Ашотом Арушановим. Як виявилось, мама бізнес-партнера Юрія Олеговича з Ашотом родом з одного міста.

Як зазначив очільник байкерського руху пан Арушанов, зібратись цього року на Черкащині допоміг нинішній губернатор, який взяв на себе вирішення всіх бюрократичних процедур, що заважали байкерам попереднього року відвідати наш край.
09.06.2014 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter