ДПІ: Уряд випустив облігації на підтримку Збройних Сил України

ДПІ: Уряд випустив облігації на підтримку Збройних Сил України ДПІ у м. Черкасах доводить до відома громадян, що Міністерством фінансів України з 21 травня 2014 року розпочато розміщення казначейських зобов’язань “Військові” серії В на пред’явника в документарній формі загальним обсягом 100 млн. гривень із строком обігу 24 місяці, номінальною вартістю 1000 гривень, відсотковою ставкою 7% річних та сплатою купонів кожні шість місяців у розмірі 35 гривень.

Мета випуску зазначених облігацій - залучення коштів для надання фінансової допомоги вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.

З метою забезпечення однакового рівня дохідності для покупців, вартість продажу казначейських зобов’язань змінюється залежно від часу їх розміщення. У перший день казначейські зобов’язання продаються за номінальною вартістю, а в наступні дні їх розміщення здійснюється за вартістю продажу, яка зростає з урахуванням накопиченого доходу, виходячи із встановленого розміру доходу за купоном (чим ближчий час купонної виплати, тим вища ціна продажу).

Фізичні особи можуть придбати казначейські зобов’язання в установах ПАТ “Державний ощадний банк України” на всій території України.
10.06.2014 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter