У Черкасах вшановують українських військовополонених та зниклих безвісти

У Черкасах вшановують українських військовополонених та зниклих безвісти Як повідомили в міськраді Черкас, сьогодні в обласному центрі вшановують українських військовополонених та захисників, які вважаються зниклими безвісти.

Біля будівлі Черкаської міської ради на флагштоці майорить «Прапор Надії» — символ пам’яті, підтримки та віри в повернення кожного, хто перебуває в полоні або чия доля досі залишається невідомою.

Відповідно до рішення Черкаської міської ради, така церемонія відбувається в останню п’ятницю кожного місяця, щоб нагадати: громада не забуває своїх Героїв і продовжує чекати на їхнє повернення.
26.06.2026 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter