Бондаренко: Отримав найвищу відзнаку товариства "Просвіта" - медаль "Будівничий України"

Як повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, він отримав найвищу відзнаку Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка — медаль «Будівничий України».

- Сприймаю цю нагороду передусім як відзнаку спільної праці нашої громади, усіх, хто щодня відстоює українську ідентичність, нашу мову, культуру, історичну пам’ять і право бути собою, - зазначив А. Бондаренко.
Бондаренко: Отримав найвищу відзнаку товариства "Просвіта" - медаль "Будівничий України"

- У час, коли Україна виборює своє майбутнє, особливо важливо тримати міцний національний фундамент — берегти свої цінності, підтримувати українське слово й виховувати молодь у повазі до власної держави.
25.06.2026 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter