У Чигирині злісного неплатника аліментів засудили до 120 годин суспільно корисних робіт

У Чигирині злісного неплатника аліментів засудили до 120 годин суспільно корисних робіт За інформацією ДУ "Центр пробації у Черкаській області", на Чигиринщині засудили до суспільно корисних робіт строком на 120 годин злісного неплатника аліментів. Заборгованість виникла у нього ще з березня 2018 року і становить більше 16 тисяч гривень.

Варто знати, якщо сукупний розмір заборгованості з виплати аліментів перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців, то боржник підлягає адміністративній відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт. Але, якщо ж такі аліменти мають сплачуватись на дитину, яка має інвалідність або є важкохворою, то заборгованість має становити у сукупному розмірі суму відповідних платежів за 3 місяці для притягнення боржника до адміністративної відповідальності.

Аліментники відповідно до законодавства перебувають на обліку в уповноваженому органі з питань пробації за місцем проживання. Посадова особа органу пробації видає порушнику направлення для відбування стягнення на один з об’єктів, визначених органами місцевого самоврядування. Кошти від цих робіт перераховуються на рахунок дитини.
Житель Чигирина громадянин Д. отримав таке направлення для виконання суспільно корисних робіт до КП «Стадіон КОЛОС» м. Чигирин.

Днями провідним інспектором районного сектору з питань пробації Сергієм Кривошеєю було проведено перевірку порядку відбування адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт.

Під час перевірки порушник перебував на визначеному для нього об’єкті, де займався прибиранням території,
05.08.2019 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter