За завдання збитків бюджету в понад 1,8 млн. грн. судитимуть екс-посадовця Черкаської ОДА

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, за процесуального керівництва прокурорів Черкаської окружної прокуратури повідомлено про підозру колишньому інженеру технічного закладу одного з департаментів Черкаської обласної державної адміністрації за фактом вчинення службової недбалості, що завдало тяжких наслідків охоронюваним законом державним інтересам.

За версією слідства, підозрюваний упродовж 2018 – 2019 років, під час реконструкції та добудови спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи в м. Черкаси, внаслідок неналежного виконання покладених на нього службових обов’язків допустив відхилення від проектної документації та застосування матеріалів, які не передбачені проектом. Згідно проведених експертних досліджень це призвело до неможливості подальшої добудови й використання спортивних залів за їх цільовим призначенням без виконання робіт з цілковитого демонтажу деяких несучих конструкцій або без внесення змін до проектної документації в частині підсилення існуючих несучих конструкцій.

Неналежно виконані роботи були повністю оплачені за рахунок бюджетних коштів, внаслідок чого бюджету завдано збитків на загальну суму більш ніж 1,8 млн грн.

Заходи з викриття проводилися прокурорами Черкаської окружної прокуратури спільно зі слідчими Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та співробітниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Денис Сирцов

Провінція
19.01.2022 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter