Бондаренко: У 25-ти будинках "Нова Якість" зменшила тариф в середньому на 21 %

Як інформують у міськраді Черкас, сьогодні на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради керівництво управлінської компанії «Нова якість» повідомило про те, що за результатами наради з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком механізм зменшення тарифів на комунальні послуги було знайдено.

На сьогоднішньому засіданні виконкому було ухвалено рішення по 25-ти будинках, в яких буде зменшено тариф в середньому на 21 %.
Бондаренко: У 25-ти будинках "Нова Якість" зменшила тариф в середньому на 21 %

- Як і обіцяв, мені вдалося домовитися із власниками управлінської компанії «Нова якість» про те, що тариф на обслуговування багатоповерхівок буде зменшено, - повідомляє Анатолій Бондаренко. – Така можливість з’явилася за рахунок того, що мешканці цих багатоповерхівок вчасно сплачували кошти за квартплату і в управителя немає потреби накопичувати більше коштів, ніж потрібно на поточні ремонти цих будинків.

Відтак в управлінській компанії запевняють, що перегляд тарифу і по іншим будинкам в Черкасах теж можливий. Але для цього потрібно, щоб мешканці вчасно сплачували за комунальні послуги.
03.09.2019 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter