Де сидить невловимий Джо?

Де сидить невловимий Джо?Близько тижня Черкаси гадають – ху із містер Байбуз? Скромний митар, що трудиться на ниві поповнення державного бюджету, чи зухвалий шантажист, що брудно чіпляється до беззахисної Анжели Аугустинівни?
Прокуратура запевняє: оскільки в «День Х» Байбуз брав участь у Всеукраїнському форумі працівників Міндоходів у Києві, то погрожувати по телефону нікому не міг. Навіть теоретичне припущення, що в перерві між конспектуванням доповідей учасників Юрій Михайлович вийшов на перекур та здійснив кілька дзвінків у Черкаси, прокуратура не розглядає. Напевне, вірить Байбузу, котрий заявляє – не телефонував. І в Головному управлінні Міндоходів у Черкаській області категоричні: до погроз Анжелі Одарич непричетні.
Сьогодні відстежити телефонні дзвінки – справа техніки. Черкаські міліція та СБУ вже настільки перевертні, що здатні лише дах тримати над «бійжидистами» та гамселити по нирках здорованя Булатецького?
Ні, ні і ще раз ні! Лише факти про боротьбу з телефонним тероризмом на Черкащині:

Квітень 2012-го: невідомий попереджає по телефону про те, що після 14.00 в одному з черкаських банків станеться вибух. «Терориста» вирахували – це був засуджений з черкаської виправної колонії №62. «Терориста» судили й, напевне, накинули до його сроку ще кілька років.

Липень 2012 –го: терорист «замінував» черкаський нічний клуб «Міленіум». Евакуювали 70 осіб. Затримали наступного дня. З`ясувалося, що «мінера» та його дівчину не впустив до клубу охоронець. Хлопець образився й «пожартував».

Вересень 2012-го: впродовж однієї доби затримали будівельника, котрий «замінував» ТРЦ «Любава» (який тоді ще будувався) через невиплату зарплати.

Листопад 2012-го: у день «замінування» встановили особу учня 3-го класу 8-ї школи, котрий не хотів йти на уроки.

Грудень 2012-го: СБУ з блискавичною швидкістю затримала 26-річного катеринопільця, який, напившись, «замінував» будинок знайомого черкащанина.

Січень 2013-го: уманська міліція за кілька годин розшукала хлопчиська, який «підклав бомбу у шкільний туалет».

Січень 2013-го: за кілька годин затримали психічно хворого чоловіка, що «замінував» автостанцію в Каневі.

Квітень 2013-го: «терорист» замінував у Черкасах вечірню школу. Оперативники СБУ знову ж таки менше ніж за добу упіймали дурепу – 23-річного учня цього ж закладу.

Прочитали? А тепер спробуйте десь у районі «Д» знайти телефон-автомат, зателефонуйте, наприклад, Тулубу. Наберіть у рота все, що вичавиться з повітряної кульки, розмовляйте ламаною російською мовою з акцентом корінного уродженця Нахічєвані. Від імені громади Монастирищенського району вимагайте 50 мільйонів баксів. Погрожуйте зривом виконання програми «Будуємо нову Черкащину»...
Судячи зі спритності черкаських міліціянтів та есбеушників, цього ж вечора (і впродовж кількох наступних років) жартувати вам доведеться на нарах.
Тепер читаємо офіційну заяву Головного управління доходів у Черкаській області: «...державні податкові інспекції ГУ Міндоходів в області постійно попереджають громадян та бізнес ... про те, що діють шахраї, які представляються керівниками державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів і вимагають гроші у суб’єктів господарювання або провокують на інші незаконні дії. Такі випадки мають місце не тільки в Черкасах, а загалом на території Черкаської, Кіровоградської та інших областей України.
Головне управління Міндоходів у Черкаській області закликає черкащан бути пильними і зваженими та не піддаватися на провокації лжепрацівників Міндоходів...».

Маючи таких орлів в СБУ та МВС, які вираховують телефонних зловмисників за кілька хвилин, а затримують – впродовж кількох годин, - терпіти у себе під носом «невловимих Джо»-лжеподатківців, дотепер не затримавши жодного!?
Чи не тримають всіх нас за дурнів у старому польському преферансі? Ми одні думаємо, що «шантажистів» не можуть піймати, бо не хочуть непорозумінь у відносинах із суміжним відомством? Бо лжеподатківці – шантажисти – універсальна відмазка на випадок, коли шантаж не вдався, бо «тєрпіла» почав рипатися?
12.07.2013 16:45

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter