8-му черкаську ЗОШ "замінував" 8-річний третьокласник

8-му черкаську ЗОШ "замінував" 8-річний третьокласникЯк повідомляла Провінція, 7 листопада до чергової частини УМНС України в Черкаській області зателефонував невідомий та повідомив про замінування однієї зі шкіл міста.

Із приміщень школи була проведена евакуація 367 учнів та 35 осіб адміністрації. Після детального обстеження приміщень школи фахівці константували, що вибухівки в приміщенні не має, а телефонний дзвінок - чийсь безглуздий жарт. Розпочалися пошуки «жартівника», який повідомив про замінування.

Провівши ряд оперативно-розшукових заходів, працівники міліції встановили, що повідомлення про замінування здійснив учень 3-го класу сусідньої школи. При спілкуванні з працівниками міліції хлопчина пояснив, що просто хотів пожартувати, а про те, що такі «жарти» несуть за собою велику відповідальність він не думав.

Нині відносно матері «мінера» складено адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей), а самого «жартівника» взято на облік у ВКМСД. Про це повідомили в УМВС України в Черкаській області.
08.11.2012 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter