Дах зірвало...

Якщо ви читаєте цей текст стоячи, то краще сядьте й зіпріться спиною на щось тверде. Відсуньте від рук важкі й ламкі предмети. Дихайте рівно й глибоко…

Депутат Черкаської міської ради Іван Сухарьков поширив на ФБ проект рішення Черкаської міськради « Про стимулюючі виплати працівникам апарату міської ради та виконавчого комітету, його відділів, управлінь, служб та груп робітників, не віднесених до апарату управління».
Дах зірвало...
Клікайте для збільшення

Проект рішення передбачає встановлення граничних розмірів премій членам виконавчого комітету та керівникам департаментів, управлінь та відділів міськради.
Дах зірвало...

Зокрема, мер Черкас Анатолію Бондаренко щомісяця отримуватиме премію в розмірі 700 % від посадового окладу.

Секретар міськради Олександр Радуцький та шестеро заступників міського голови матимуть 600 % премії.

Директори департаментів матимуть 500 % премії, їхні заступники – 400 %...
Дах зірвало...

Якщо порахувати на пальцях, без калькулятора, то виходить така картинка: заробітна плата працівника органу місцевого самоврядування складається з окладу, службового рангу та вислуги за роки роботи. У додачу до цього тепер ще й премія у 400-500 %.

Буди приблизно так: якщо зарплата працівника 3 тисячі гривень, то плюс ранг, вислуга та премія 15 000. У середньому сукупний дохід становитиме 20 000 гривень. Секретар міськради та заступники мера матимуть близько 30 тисяч гривень. Міський голова – понад 30 000…

З 1 листопада 2016 року (якщо міськрада Черкас підтримає проект рішення) витрати бюджету міста на утримання слуг народу зростуть приблизно в 5 разів.

Можна порадіти за мера Черкас Анатолія Бондаренка, який, приходячи додому, перестане дивитися в очі годувальниці-дружини, мов побитий Сірко.

Піднімемо келих за здоров`я Олександра Романовича Радуцького, який регулярно перевтомлюється, бо «гроші виділяє».

І все ж найбільше будемо радіти за шостого заступника мера Черкас Руслана Сотуленка. Нагадаємо, що цей «відомий у Черкасах бізнесмен» (про якого мало хто чув) не має вищої освіти, але попри це зосередився на залученні інвестицій в місто.

Управлінській репутації Сотуленка позаздрила б і дружина Цезаря. Бо, якщо вірити виконкомівським мудрецям, що готували проект рішення, він «має високі досягненння в праці, як керівник», «безпосередньо займається розробленням проектів нормативно-правових актів» (навіщо йому та вища освіта, га? – Пров.), і навіть «проводить експертизу проектів таких актів». І це за неповні 2 (два) !! місяці роботи на посаді.

Тому Руслану Борисовичу зі щедрого столу платників податків міста Черкаси проллється таке:

- надбавка в розмірі 100 % від посадового окладу;
- премія у розмірі 600 % від посадового окладу;
- матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питаньо у розмірі середньомісячного окладу;
- допомога на оздоровлення у розмірі середньомісячного заробітку.

Ймовірно, за рівнем управлінського таланту щостий заступник міського голови Черкас Руслан Сотуленко ні в чому не поступається творцю економічного дива Сингапуру Лі Куан Ю.

А якщо шостим заступником Бондаренка працює звичайнісінький геній, то важко уявити, на що здатний п`ятий заступник Геннадій Шевченко. Про третього – Романа Буданцева – страшно й питати…

Спинити тріумфальну ходу цього проекту по комісіям та фракціям Черкаської міськради може тільки суцільне «йой!» від політично активних черкащан.

Братва, лише рік роботи, а дах вам повністю відірвало…
Дах зірвало...

Геннадій Саприкін
18.10.2016 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter