"Кінь" для бригади

"Кінь" для бригади Сьогодні 29 депутатів Черкаської міськради підтримали призначення Руслана Сотуленка новим (шостим) заступником мера Черкас.

За офіційною інформацією, Сотуленко — відомий у Черкасах бізнесмен, закінчив 17-ту школу. Незважаючи на відсутність вищої освіти, новий заступник мера має значний досвід, набутий у бізнесі. У міськраді він займатимуться питаннями залучення інвестицій.

Напередодні призначення, Руслан Сотуленко дав інтерв`ю одному з онлайн-видань, в якому, зокрема, заявив, що:

1) працював з компаніями в Німеччині, Канаді, Росії. Займався бізнес-консультуванням;

2) власного бізнесу вже немає. А донедавна був власником ПП “Техбуднагляд”. “Це був мій експеримент. Я купив її, щоб подивитися, як це все працює, але я вже продав цю фірму. Питання вже вирішене, думаю, на наступному тижні я вже не буду числитись її власником в ЄДРПОУ”;

3) якщо міськрада підтримає його кандидатуру, то Сотуленко збирається робити виставки малого і середнього бізнесу, представляти їх закордоном, налагоджувати спілкування «b2b», працювати над створенням Агентства регіонального розвитку...

Зі свого боку, Провінція має обгрунтовані сумніви щодо спроможності пана Сотуленка підвищувати інвестиційну привабливість Черкас. І справа тут зовсім не в відсутності вищої освіти.

Звернувшись до представників місцевого бізнес-середовища на предмет того, чи знайомі ви з “відомим черкаським бізнесменом” Русланом Сотуленко, ми неодмінно чули: “Не знаємо такого...Але можемо попитати у знайомих”.

Особливо пікантним є те, що пан Сотуленко був власником ПП “Техбуднагляд”. В архіві “Провінції” є згадки про це підприємство. Воно відоме тим, що тривалий час з величезним скреготінням ремонтує приміщення дитячої поліклініки №2 у Черкасах.

- Ви колись бачили цю людину, власника “Техбуднагляду” Руслана Сотуленка, коли привозили мера Черкас і журналістів подивитися на зволікання з ремонтними роботами в поліклініці? - запитала “Провінція” у депутата Черкаської облради багатьох скликань Любові Майбороди (вона впродовж тривалого часу тисне на міську владу Черкас, наполягаючи на якнайшвидшому ремонті поліклініки).
"Кінь" для бригади

- Так, я його знаю, - говорить Любов Майборода. - Бачила два рази. Але цей об'єкт вела зовсім інша людина, не він... До того ж всіма питаннями на “Техбуднагляді” займався Володимир Халай (депутат Черкаської міськради минулого скликання).

У свою чергу, ПП “Техбуднагляд”, власником якої (як він це стверджує) поки що залишається Сотуленко, ще 4 березня 2015 року повідомило міській владі, що перебуває в стадії припинення діяльності. Після того, як виграла тендер на ремонт дитячої поліклініки вартістю в 1 млн. 790 тисяч гривень. На той час на підприємстві працювала...1 людина.

І щоб підприємству з одним працівником бюджет Черкас перерахував майже 2 мільйони гривень рвав сорочину на богатирських плечах секретар міської ради Олександр Радуцький (пульт управління яким, нагадаємо, знаходиться в руках авторитетного черкаського діяча Андрія Бородая).

Ось тому є вагомі підстави вважати, що тіньовий “кабінет міністрів” Черкас пролобіював призначення “коня”.

Саме так в інтелігентних колах називають людину, яка у випадку грандіозного “шухера” бере на себе відповідальність за певні дії “хороших людей”.
Не є таємницею те, що УСБУ в Черкаській області відкрило ряд кримінальних проваджень відносно високохудожніх комбінацій з бюджетними грошима представників виконавчої влади Черкас.

Нікому не відомий “відомий черкаський бізнесмен” Руслан Сотуленко, який “купляє” мертві ПП з одним працівником і негайно оголошує про припинення діяльності, - ідеальний “кінь”. Який працював “з компаніями в Німеччині, Канаді, Росії...”

Кіндрат Булавін
20.09.2016 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter